sketching-imagination-2 (1024x783)

 

1996 yılında HASAN KASIM GÜRBÜZ tarafından kurulan firmamız yurt içi ve yurt dışı çalışmalarıyla konut, teknoloji, turistik tesis, sanayi kuruluşları, yeni yerleşim birimleri oluşturulması alanlarında hizmet vermektedir. Alanında teknik bilgiye ve tecrübeye sahip elemanlarla çalışmakta, işin zamanında bitirilmesi için gerekli koordinasyonu sağlamakta olan firmamız birçok projede yer almıştır. Firmamız kalitesi ve verimliliği ile müşterilerimizi, çalışma ortamı ve koşulları ile çalışanlarımızı, toplumun ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için ürün ve hizmetlerini sürekli yenilemekte ve kendini geliştirmektedir.

Firmamız kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktadır. Müşterilerimizin büyüklüğüne ve kalitesine yakışır çalışmalar yapabilmiş olmamız en büyük gurur kaynağımızdır.

Vizyonumuz;
Eleman ve alt yüklenicilerin işlerine kattıkları ruh, birimler arasındaki iletişim ve dayanışma;HKG Mimarlık’ın başarı temelidir.

Misyonumuz;
HKG Mimarlık, yaşam ve çalışma mekanlarının en ideal ölçüde oluşturulmasını sağlamak için kullanıcıların hedeflerine uygun araştırmalar, eskizler, etüdler, detaylar ve tasarımlar yapar. Teknolojiyle örtüşen tasarımları, uzun yıllardır birlikte çalıştığı alt yüklenicilerinin kusursuz uygulamaları ile tamamlar.

Danışmanlık;
HKG Mimarlık; deneyimleri, bilgi birikimleri yurt içi yurt dışı çalışmalarıyla konut, teknoloji, turistik tesis, sanayi kuruluşları, yeni yerleşim birimleri oluşturulmasında danışmanlık hizmetleri verir.